• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Цивільний захист у навчальному закладі

Навчальний заклад здійснює свою діяльність у відповідності до затверджених згідно статуту річного плану роботи закладу, робочого навчального плану, чинних навчальних програм та інших керівних і нормативних документів. Підготовка з цивільного захисту постійного складу закладу здійснюється за 12-ти годинною програмою, а формувань цивільного захисту - за 15-ти годинною програмою. Підготовка всіх учнів з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення здійснюється за тематикою програми з розділу "Основи цивільного захисту", програми "Основи здоров'я" і щороку завершується проведенням Дня цивільного захисту і об’єктового тренування як підсумкового заходу практичної перевірки рівня набутих учнями вмінь. Адміністрацією закладу створюються матеріальні резерви для попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, виконання невідкладних відновлюваних робіт.

Робота з підготовки цивільного захисту здійснюється відповідно до законів України, постанов Кабінету Міністрів України, наказу начальника ЦЗ МОН України від 03.09.2009 №814 "Про Положення про функціональну підсистему "Освіта і наука України" єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру".

Основна робота спрямовується на забезпечення готовності школи до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, можливих терористичних проявів, стійкого управління під час виконання завдань цивільного захисту.

На високому рівні проходить День цивільного захисту. У цей день з учнями, педагогічним колективом і обслуговуючим персоналом відпрацьовуються питання оповіщення і збору колективу, уточнюються та доводяться до виконавців дії при виникненні надзвичайних ситуацій, проводиться перевірка готовності невоєнізованих формувань за призначенням.

/Files/images/deno_tso/SDC15329.JPG/Files/images/deno_tso/SDC15334.JPG/Files/images/deno_tso/SDC13207.JPG/Files/images/deno_tso/SDC13095.JPG/Files/images/deno_tso/SDC11912.JPG/Files/images/deno_tso/SDC11886.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 697

Коментарi