• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА 2019. 1 клас


КЛАСНИЙ КЕРІВНИК - ЧЕПИК ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Нова українська школа – безперечно, найважливіша та найпомітніша освітня реформа. І саме тому навколо неї завжди безліч запитань, обговорень та нових ідей. НУШ – це новий шлях, яким ітиме вся система шкільної освіти. В чому ж переваги Нової української школи?

Схожість з європейською системою освіти. Український атестат про загальну середню освіту будуть визнавати у ЄС. Завдяки цьому буде легше втупити у Європейський вищий навчальний заклад.

Автономія вчителя. Концепція НУШ передбачає велику свободу у виборі методів, прийомів та засобів навчання та виховання.

Учні будуть здобувати не тільки знання, а й вміння практично застосовувати їх в повсякденному житті.

Автономія школи. Школи зможуть вносити зміни до навчальних планів, освітніх програм та програм з навчальних предметів.

Інклюзивна освіта. Учні з особливими потребами зможуть навчатися разом зі своїми однолітками. Для них в НУШ створяться спеціальні умови для навчання.

Ранкові зустрічі. Діти в захваті від них, вони спрямовані на розвиток співпраці, допомагають працювати в команді, мають гарний емоційний вплив на дітей.

Відкрита до батьків школа. Звичних для всіх батьківських зборів не буде. Взаємодія між батьками та вчителями виходить на новий рівень.

Новий простір класу. Зонування класу та зручна організація простору класу, мобільні парти. Ігрові кімнати в школах де будуть різноманітні засоби навчання, матеріали для дітей (коврики, дидактичні та розвивальні ігри, картки, іграшки тощо).

/Files/images/20190815_152338[1].jpg/Files/20190815_152246[1].jpg

Перший дзвоник,

Перший дзвоник пролунає -

Переливи, переливи золоті!

Я сьогодні,

Я сьогодні починаю

Першу стежку у житті!

/Files/DSCN9927.jpg/Files/DSCN9925.jpg/Files/DSCN9931.jpg/Files/DSCN9942.jpgНаша велика дружна класна родинаКiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi