• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • РОЗВІНЧУЄМО МІФИ ПРО ГРИП. ПРОЧИТАТИ ОБОВ'ЯЗКОВО!!!!

РОЗВІНЧУЄМО МІФИ ПРО ГРИП. ПРОЧИТАТИ ОБОВ'ЯЗКОВО!!!!

2018-12-04

Розвінчуємо міфи про грип, які можуть загрожувати вашому здоров’ю:

ПЕРЕХВОРІТИ НА ГРИП – НАЧЕ ПЕРЕХВОРІТИ НА ВАЖКУ ФОРМУ ЗАСТУДИ Грип значно небезпечніший за застуду. Найважче грип протікає у людей, які відносяться до групи ризику: дітей, вагітних та породіль, людей, старших 65 років, людей з хронічними захворюваннями. Грип суттєво знижує їхні шанси видужати без небезпечних ускладнень, а часто — і вижити. Тому якщо маєте симптоми грипу — різке підвищення температури (більше 38 °С), головний біль, біль у м'язах, біль у горлі, кашель, нежить - не займаєтеся самолікуванням, а зверніться до лікаря.

МОЖНА ЗАРАЗИТИСЯ ВІРУСОМ ГРИПУ ВНАСЛІДОК ЩЕПЛЕННЯ Ні! Для щеплення від грипу використовують вакцини, що містять інактивований штам вірусу грипу, який жодним чином не може передавати інфекцію.

ВАКЦИНА ВІД ГРИПУ ПОТРІБНА ЛИШЕ ЛЮДЯМ, ЯКІ Є В ГРУПІ РИЗИКУ Так — дітям, літнім людям та людям з ослабленим імунітетом вакцина від грипу обов’язково потрібна. Бо вони найбільше ризикують отримати серйозні ускладнення, якщо захворіють. Але це не означає, що для решти людей грип не завдасть шкоди. Щорічна вакцинація від грипу — надійний спосіб зменшити ризик захворіти та уникнути серйозних ускладнень після хвороби.

ВІТАМІН С – ЧУДОВИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ Немає жодних доказів щодо ефективності цього методу.

ЧАСНИК І ЦИБУЛЯ ЗАХИЩАЮТЬ ВІД ГРИПУ Тут існує одразу два міфи: пари часнику і цибулі знезаражують повітря і велика кількість цибулі та часнику зроблять організм невразливим до вірусів. Перше – пари часнику не можуть знезаразити повітря в кімнаті, але їх насичений запах може спровокувати кашель і спазм бронхів. Друге – надмірне вживання часнику (як і цибулі) може призвести до проблем з шлунково-кишковим трактом.

ЗАХВОРІТИ НА ГРИП МОЖНА, ЯКЩО ВИЙТИ НА МОРОЗ БЕЗ ВЕРХНЬОГО ОДЯГУ, З МОКРИМ ВОЛОССЯМ, АБО СИДЯЧИ НА ПРОТЯЗІ Єдиний спосіб захворіти на грип – це заразитися вірусом. Звісно, що переохолоджуватися не варто. Але холодна погода не передає вірус грипу сама по собі.

ГРИП МОЖНА ЛІКУВАТИ АНТИБІОТИКАМИ Грип – це вірусне захворювання. Антибіотики діють лише на бактерії та певні мікроорганізми, але не вражають віруси.

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi